kompletná realizácia stavieb na kľúč
EKOMIDO, s.r.o. - stavebná činnosť
Ekomido s.r.o.
vykonávanie bytových a občianských stavieb
EKOMIDO, s.r.o. - stavebná činnosť
Ekomido s.r.o.
personálna činnosť a vedenie účtovníctva
EKOMIDO, s.r.o. - stavebná činnosť
Ekomido s.r.o.

Chceš pracovať pre spoločnosť EKOMIDO, s.r.o.? Voľné pracovné pozície alebo Vytvor si svoj životopis

O spoločnosti EKOMIDO, s.r.o.

Spoločnosť EKOMIDO, s.r.o. vznikla v roku 1995 zápisom do obchodného registra. Na slovenskom trhu pôsobí úspešne už 19 rokov.

Naša firma si pozíciu na trhu neustále upevňuje, a to kvalitne odvedenou prácou a ústretovým prístupom k zákazníkom. Firma EKOMIDO s.r.o. patrí k vyhľadávaným, popredným firmám nielen po celom Slovensku, ale aj v zahraničí vďaka vysokej technickej profesionalite, schopnosti realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vysokej kvalite, a to pri dostupných konkurenčných cenách. Naša firma využíva pri výkone svojich činností výhradne moderné technológie, pružne reaguje a prispôsobuje sa najnovším požiadavkám slovenského trhu a uspokojuje požiadavky od menej náročných až po tých najnáročnejších zákazníkov.

EKOMIDO s.r.o. je všestranne zameranou firmou, zaoberá sa rozsiahlou škálou činností. Hlavným zameraním firmy je stavebná činnosť, služby spojené s personálnou agentúrou, prenájom nehnuteľností a prenájom lešenia. Firma dosahuje skvelé výsledky vďaka kvalitnej práci odborných zamestnancov a kvalifikovanému vedeniu spoločnosti. Firma realizuje výstavbu v stanovených termínoch vlastnými pracovnými kapacitami. Pri práci používa kvalitné materiály, najnovšie pracovné postupy a technológie. Cieľom spoločnosti je poskytnúť partnerom a zákazníkom odbornú, kvalitnú a spoľahlivo odvedenú prácu. Vďaka tejto stratégii firma pôsobí v oblasti stavebníctva už niekoľko rokov.

EKOMIDO, s.r.o., Partizánska 3405, Bardejov, +421 54 474 81 58, ekomido@ekomido.eu

Cookies a osobné údaje

Na zlepšenie našich služieb používa táto stránka súbory cookies Zistiť viac.